As-home jest już dostępne na telefony

Znajdź noclegi i nieruchomości w całym Egipcie.

Pobierz aplikację

Domy wakacyjne w Hurghadzie

Domy wakacyjne w Hurghadzie, Morze Czerwone. Porównaj zdjęcia, udogodnienia i szczegóły, a potem sprawdź terminy na stronie każdego domu wakacyjnego.

Dodaj daty, aby zobaczyć aktualne ceny i dostępność

Obiekty widzisz poniżej – dokładne ceny i przycisk rezerwacji pojawią się, gdy wybierzesz daty zameldowania i wymeldowania.

45 domów wakacyjnych

Natychmiastowa rezerwacja

Hurghada

2 sypialnie · Maks. liczba gości: 4 · Prywatny basen

od EGP 1,000 / noc

Widok na morze

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

Wspólny basen

od EGP 6,400 / noc

Natychmiastowa rezerwacja

Nour Plaza · Hurghada

2 sypialnie · Wspólny basen

od EGP 2,000 / noc

27% taniej

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

2 sypialnie · Wspólny basen

EGP 3,35027% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 2,450 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
27% taniej

Hurghada · Prywatna plaża

1 sypialnia · Wspólny basen

EGP 2,25027% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 1,650 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
26% taniej

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

2 sypialnie · Wspólny basen

EGP 3,25026% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 2,400 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
Dostęp do plaży

Hurghada · Prywatna plaża

2 sypialnie · Wspólny basen

od EGP 3,850 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
Dostęp do plaży

Hurghada · Prywatna plaża

1 sypialnia · Wspólny basen

od EGP 2,400 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
26% taniej

Hurghada · Prywatna plaża

1 sypialnia · Wspólny basen

EGP 2,15026% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 1,600 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
25% taniej

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

Studio · Wspólny basen

EGP 2,00025% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 1,500 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
Widok na morze

Hurghada · Prywatna plaża

2 sypialnie · Wspólny basen

od EGP 4,600 / noc

Natychmiastowa rezerwacja

Nour Plaza · Hurghada

Studio · Wspólny basen

od EGP 1,100 / noc

Widok na morze

Hurghada · Prywatna plaża

2 sypialnie · Wspólny basen

od EGP 4,800 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
25% taniej

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

1 sypialnia · Wspólny basen

EGP 2,00025% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 1,500 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
Widok na morze

Aquafun · Hurghada · Dostęp do plaży

1 sypialnia · Maks. liczba gości: 4 · Prywatny basen

od EGP 3,998 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
25% taniej

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

Studio · Wspólny basen

EGP 2,00025% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 1,500 / noc

Natychmiastowa rezerwacja

Nour Plaza · Hurghada

1 sypialnia · Wspólny basen

od EGP 1,500 / noc

Nour Plaza · Hurghada

3 sypialnie · Wspólny basen

od EGP 2,500 / noc

28% taniej

Hurghada · Prywatna plaża

2 sypialnie · Wspólny basen

EGP 3,00028% taniej · Oferta last minute

od EGP 2,150 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
26% taniej

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

Studio · Wspólny basen

EGP 1,90026% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 1,400 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
Widok na morze

Hurghada

Studio · Maks. liczba gości: 4 · Prywatny basen

od EGP 800 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
27% taniej

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

1 sypialnia · Wspólny basen

EGP 2,25027% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 1,650 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
27% taniej

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

Wspólny basen

EGP 2,05027% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 1,500 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
27% taniej

Hurghada · Prywatna plaża

2 sypialnie · Wspólny basen

EGP 3,10027% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 2,250 / noc

Natychmiastowa rezerwacja

Noclegi według liczby sypialni w Hurghadzie

Pobyt w Hurghadzie

Hurghada leży na egipskim wybrzeżu Morza Czerwonego i jest najbardziej znanym w kraju kurortem plażowym czynnym przez cały rok. Przyjeżdżają tu nurkowie, rodziny i goście na dłuższe pobyty, dlatego oferta na tej stronie obejmuje zarówno studia w starszych częściach miasta, jak i apartamenty oraz domki w nowszych dzielnicach nadmorskich.

Każde ogłoszenie na tej stronie to cały obiekt ze zweryfikowanym gospodarzem. Ceny są podane za noc w funtach egipskich i obejmują wszystkie opłaty. Wpisz daty, aby zobaczyć dokładną cenę pobytu, bo stawki za noc zmieniają się w zależności od sezonu.

Częste pytania

Jak zapłacić za pobyt?
Kartą, w funtach egipskich, przez Paymob. As-home nie przyjmuje zaliczek przez WhatsApp ani przelewów bankowych na konto osoby prywatnej.
Czy cena, którą widzę, to cena, którą zapłacę?
Tak. Stawki za noc są pokazane ze wszystkimi opłatami, a kwota na ekranie rezerwacji to kwota, którą zostanie obciążona twoja karta. Wpisz daty, aby zobaczyć dokładną kwotę, bo stawki zmieniają się w zależności od sezonu.
Kiedy pobierana jest płatność?
Nie w chwili wysłania prośby o rezerwację. Wybierasz daty i wysyłasz prośbę, gospodarz ją sprawdza, a płatność następuje po jego potwierdzeniu. Niektóre ogłoszenia mają natychmiastową rezerwację, w której potwierdzenie i płatność następują jednocześnie.
Czy mogę anulować?
Każdy gospodarz ustala własne warunki anulowania, które są podane na stronie ogłoszenia przed rezerwacją. Sprawdź je przy obiekcie, który rezerwujesz, bo różnią się w zależności od ogłoszenia.
Czy gospodarze są zweryfikowani?
Każdy gospodarz przechodzi weryfikację tożsamości, zanim jego ogłoszenie zostanie opublikowane, a każda strona ogłoszenia pokazuje status weryfikacji gospodarza.

Aplikacja As-home

As-home w twoim telefonie

Przeglądaj i rezerwuj domy wakacyjne, hotele i nieruchomości w całym Egipcie w aplikacji As-home na iPhone’a i Androida.

Download on the App StoreGet it on Google Play
Więcej o aplikacji