As-home jest już dostępne na telefony

Znajdź noclegi i nieruchomości w całym Egipcie.

Pobierz aplikację

Domy wakacyjne nad Morzem Czerwonym

Domy wakacyjne nad Morzem Czerwonym. Porównaj zdjęcia, udogodnienia i szczegóły, a potem sprawdź terminy na stronie każdego domu wakacyjnego.

Dodaj daty, aby zobaczyć aktualne ceny i dostępność

Obiekty widzisz poniżej – dokładne ceny i przycisk rezerwacji pojawią się, gdy wybierzesz daty zameldowania i wymeldowania.

53 domy wakacyjne

Natychmiastowa rezerwacja

Hurghada

2 sypialnie · Maks. liczba gości: 4 · Prywatny basen

od EGP 1,000 / noc

Widok na morze

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

Wspólny basen

od EGP 6,400 / noc

Natychmiastowa rezerwacja

Nour Plaza · Hurghada

2 sypialnie · Wspólny basen

od EGP 2,000 / noc

27% taniej

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

2 sypialnie · Wspólny basen

EGP 3,35027% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 2,450 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
27% taniej

Hurghada · Prywatna plaża

1 sypialnia · Wspólny basen

EGP 2,25027% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 1,650 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
26% taniej

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

2 sypialnie · Wspólny basen

EGP 3,25026% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 2,400 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
Dostęp do plaży

Hurghada · Prywatna plaża

2 sypialnie · Wspólny basen

od EGP 3,850 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
Dostęp do plaży

Hurghada · Prywatna plaża

1 sypialnia · Wspólny basen

od EGP 2,400 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
26% taniej

Hurghada · Prywatna plaża

1 sypialnia · Wspólny basen

EGP 2,15026% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 1,600 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
25% taniej

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

Studio · Wspólny basen

EGP 2,00025% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 1,500 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
Widok na morze

Hurghada · Prywatna plaża

2 sypialnie · Wspólny basen

od EGP 4,600 / noc

Natychmiastowa rezerwacja

Nour Plaza · Hurghada

Studio · Wspólny basen

od EGP 1,100 / noc

Widok na morze

Hurghada · Prywatna plaża

2 sypialnie · Wspólny basen

od EGP 4,800 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
25% taniej

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

1 sypialnia · Wspólny basen

EGP 2,00025% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 1,500 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
Widok na morze

Aquafun · Hurghada · Dostęp do plaży

1 sypialnia · Maks. liczba gości: 4 · Prywatny basen

od EGP 3,998 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
25% taniej

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

Studio · Wspólny basen

EGP 2,00025% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 1,500 / noc

Natychmiastowa rezerwacja

Nour Plaza · Hurghada

1 sypialnia · Wspólny basen

od EGP 1,500 / noc

Nour Plaza · Hurghada

3 sypialnie · Wspólny basen

od EGP 2,500 / noc

28% taniej

Hurghada · Prywatna plaża

2 sypialnie · Wspólny basen

EGP 3,00028% taniej · Oferta last minute

od EGP 2,150 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
26% taniej

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

Studio · Wspólny basen

EGP 1,90026% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 1,400 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
Widok na morze

Hurghada

Studio · Maks. liczba gości: 4 · Prywatny basen

od EGP 800 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
27% taniej

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

1 sypialnia · Wspólny basen

EGP 2,25027% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 1,650 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
27% taniej

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

Wspólny basen

EGP 2,05027% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 1,500 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
27% taniej

Hurghada · Prywatna plaża

2 sypialnie · Wspólny basen

EGP 3,10027% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 2,250 / noc

Natychmiastowa rezerwacja

Pobyt nad Morzem Czerwonym

Ta strona obejmuje całe wybrzeże Morza Czerwonego, więc łączy najbardziej ruchliwe części Hurghady ze spokojniejszymi kurortami położonymi dalej wzdłuż wybrzeża. Jeśli wiesz już, które miasto cię interesuje, linki do miejsc poniżej zawężą wyniki.

Wszystkie ceny są podane za noc w funtach egipskich i obejmują wszystkie opłaty.

Częste pytania

Jak zapłacić za pobyt?
Kartą, w funtach egipskich, przez Paymob. As-home nie przyjmuje zaliczek przez WhatsApp ani przelewów bankowych na konto osoby prywatnej.
Czy cena, którą widzę, to cena, którą zapłacę?
Tak. Stawki za noc są pokazane ze wszystkimi opłatami, a kwota na ekranie rezerwacji to kwota, którą zostanie obciążona twoja karta. Wpisz daty, aby zobaczyć dokładną kwotę, bo stawki zmieniają się w zależności od sezonu.
Kiedy pobierana jest płatność?
Nie w chwili wysłania prośby o rezerwację. Wybierasz daty i wysyłasz prośbę, gospodarz ją sprawdza, a płatność następuje po jego potwierdzeniu. Niektóre ogłoszenia mają natychmiastową rezerwację, w której potwierdzenie i płatność następują jednocześnie.
Czy mogę anulować?
Każdy gospodarz ustala własne warunki anulowania, które są podane na stronie ogłoszenia przed rezerwacją. Sprawdź je przy obiekcie, który rezerwujesz, bo różnią się w zależności od ogłoszenia.
Czy gospodarze są zweryfikowani?
Każdy gospodarz przechodzi weryfikację tożsamości, zanim jego ogłoszenie zostanie opublikowane, a każda strona ogłoszenia pokazuje status weryfikacji gospodarza.

Aplikacja As-home

As-home w twoim telefonie

Przeglądaj i rezerwuj domy wakacyjne, hotele i nieruchomości w całym Egipcie w aplikacji As-home na iPhone’a i Androida.

Download on the App StoreGet it on Google Play
Więcej o aplikacji