As-home jest już dostępne na telefony

Znajdź noclegi i nieruchomości w całym Egipcie.

Pobierz aplikację

Domy wakacyjne w Egipcie

Dodaj daty, aby zobaczyć aktualne ceny i dostępność

Obiekty widzisz poniżej – dokładne ceny i przycisk rezerwacji pojawią się, gdy wybierzesz daty zameldowania i wymeldowania.

204 domy wakacyjne

Aleksandria

2 sypialnie · Maks. liczba gości: 5

od EGP 450 / noc

Nour Plaza · Hurghada

3 sypialnie · Wspólny basen

od EGP 2,500 / noc

28% taniej

Hurghada · Prywatna plaża

2 sypialnie · Wspólny basen

EGP 3,00028% taniej · Oferta last minute

od EGP 2,150 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
26% taniej

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

Studio · Wspólny basen

EGP 1,90026% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 1,400 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
Widok na morze

Hurghada

Studio · Maks. liczba gości: 4 · Prywatny basen

od EGP 800 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
27% taniej

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

1 sypialnia · Wspólny basen

EGP 2,25027% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 1,650 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
27% taniej

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

Wspólny basen

EGP 2,05027% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 1,500 / noc

Natychmiastowa rezerwacja

Marassi · Sidi Abdel Rahman

1 sypialnia · Maks. liczba gości: 6 · Prywatny basen

od EGP 12,000 / noc

27% taniej

Hurghada · Prywatna plaża

2 sypialnie · Wspólny basen

EGP 3,10027% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 2,250 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
Widok na morze

Ain Sokhna · Dostęp do plaży

2 sypialnie · Maks. liczba gości: 6 · Prywatny basen

od EGP 2,250 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
Dostęp do plaży

Hurghada · Prywatna plaża

1 sypialnia · Wspólny basen

od EGP 2,800 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
Dostęp do plaży

Dimora · North Coast · Dostęp do plaży

2 sypialnie · Maks. liczba gości: 6

od EGP 2,500 / noc

Widok na morze

Oasis Marina · El Gouna · Dostęp do plaży

2 sypialnie · Maks. liczba gości: 6 · Prywatny basen

od EGP 2,100 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
Widok na morze

Lilly Apartments · Hurghada · Prywatna plaża

1 sypialnia · Wspólny basen

od EGP 2,850 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
Widok na morze

Alexandria · Dostęp do plaży

3 sypialnie · Maks. liczba gości: 10

od EGP 6,500 / noc

Dostęp do plaży

Ain Sokhna · Dostęp do plaży

3 sypialnie · Maks. liczba gości: 6 · Prywatny basen

od EGP 8,000 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
Widok na morze

North Coast · Dostęp do plaży

3 sypialnie · Maks. liczba gości: 6

od EGP 7,000 / noc

Aleksandria

2 sypialnie · Maks. liczba gości: 5

od EGP 600 / noc

27% taniej

Hurghada · Prywatna plaża

2 sypialnie · Wspólny basen

EGP 2,80027% taniej · Oferta dla wcześnie rezerwujących

od EGP 2,050 / noc

Natychmiastowa rezerwacja
Widok na morze

North Coast

3 sypialnie · Maks. liczba gości: 6

od EGP 3,000 / noc

Widok na morze

The Gate Towers · New Alamein · Dostęp do plaży

Studio · Maks. liczba gości: 4

od EGP 8,000 / noc

Aleksandria

3 sypialnie · Maks. liczba gości: 4

od EGP 650 / noc

Sidi Abdel Rahman

1 sypialnia · Maks. liczba gości: 4

od EGP 5,000 / noc

Aplikacja As-home

As-home w twoim telefonie

Przeglądaj i rezerwuj domy wakacyjne, hotele i nieruchomości w całym Egipcie w aplikacji As-home na iPhone’a i Androida.

Download on the App StoreGet it on Google Play
Więcej o aplikacji